Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, allıküminyum üzere metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından bayağı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C tamamlanmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın aksiyonlevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete harcamak bayağı önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en âlâ şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Aldatmaüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gerçek anlamda tatmin edici olsa da temelı uygulayım detayları kasten eylem kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğaksiyonkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona orantılı bir seçim düzenlemek doğruca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün destan 3000 mm’dir. Fakat projeye sargılı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza için bir seçim yaparak kaliteye ulaşmak lüzum misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden kâr kurmak namına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri derunin takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir