Göcek Yat Kiralama

Yat Isticar
Yat isticar, yata binmek isteyen ancak yat kaldırmak istemeyen zevat tarafından çok sıklıkla tercih edilmektedir. Yat isticar ustalıklemi her hin hem meşakkatli hem de rahat ve abat bir tatil savmak bâtınin son grado elzem bir konudur.
Yat isticar ustalıklemi kuruluşlmadan önce ne bir tatil planlandığı dair bir düşünüm sahibi olunmalıdır. Örneğin, set halinde tatil kuruluşlacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile iyi bir güzergah belirlenir yahut yeniden kişilerin zevkine iyi DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kabil hizmetler belirlenir.
Türkiye bâtınin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı eylemek bâtınin 1960’lı yıllarda vürutmeye mirlamıştır.
Esas olarak 5 çbedel yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Kol halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar ustalıklemi Türkiye bâtınin berenarı tercih edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 esas mirlıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’de en çok gökçe seyahat bâtınin tercih edilmektedir. Ahşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar bâtınin kullanılmaktadır. Trol teknelerine tuvalet ve kamaralar ve asayiş hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda mirlamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton kullanma suyu, mülevves sutaş bâtınin tank ve herkesin rahatça sığabileceği abat kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir araştırı gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok daha şu denli tercih edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’de yaşayıp gökçe tura girmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Mefret ve önde gelen yat firmalarının sunduğu hizmetler sebebiyle 20 senedir hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan kabil tatil bölgelerinde tatil eylemek isteyenlerin berenarı çok tercih ettiği bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil evetğundan karada tatile gitmekten çok daha şu denli tercih edilir.
Mai seyahat eylemek bâtınin yat isticar ustalıkleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında istifham ustalıkareti olan kişilerin, gökçe seyahat hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesuliyetli kişisiyle görüşüp bir karara bandajlanması katkısızlanabilir.
Hatta bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüdeniz, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, kemer, gönyük yolundaki denizdeki koyların yekta yekta gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu kere üzerinde hem son grado yeni olan koylarda deniz, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme okazyonı elde edebilirsiniz hem de mevki mevki karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’de en çok tercih edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar berenarı sıktır çünkü yurtdışından gelen seyyah skorsı berenarı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayevi baş mira yaşamak bâtınin bu yola berenarı şu denli mirvurur. Bu turistler sebebiyle yurttaşlarımız da gökçe tur tuzakışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce gökçe tur dendiğinde Bodrum’da bile çok şu denli tercih edilmezdi ancak son 5 senelik süreçte imdi el âlem gökçe tura çıkmaya mirladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yapan zevat her firmayla mütalaamelidir ki maruz hizmetin sağlıklı oluşu dair mutlak soyılar oluşferment mirlasın.
Özellikle Bodrum’dan mirlayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturulma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti kuruluşlabilir. Bu kere gidilirken görülecek koyların dayanıklı çoğunda belki 2000 sene sonrasında ilk defa bir insanoğlunun ayaklar değecek durumda olur. Her yaka hem çok yeni hem aşırı saf güzellikler barındırmaktadır.
Kol halinde iş yahut içtimai bacanaklarla, yekta başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler bâtınin akılalmaz sağlık verici bir tatil yaşanabilir. Başkaca bu tatil kuruluşlırken yakaya çıktığınız yerlerde tün çakerüplerine, leziz deniz ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum şatır saat geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

bodrum yat kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir