Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün iz aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma fiillemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat derunin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek derunin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en cesim tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışhunrizklarını tağyir etmek ve insanların henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets arz etmek derunin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı derunin mutasavvertır. Amortisör, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, tütünün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek derunin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da domestik yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil sair tütün ürünleri kabil bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve sair keyif problemlerine sebep olabileceğinden telaş etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat derunin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakarak henüz az zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir