hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant genliği ve fiziki gücüne göre okkalı nüshada hosting barındırılabilir, kavil gelimi yaklaşık bir dar elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve güçlü yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant genliği evet da trafik, şayet var ise çarpıcılık ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bağlı olarak sizin alınlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu bakım sunulabilir, aslında aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu nüans size ilgili bir sınır dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavil bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant genliği ve çarpıcılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden göz paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız göz CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir