MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon günce yüzlerce sayaç dinlenerek arazi didaründe İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lafız ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu evetğu bilinmiş olduğu ciğerin aplikasyon ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren aplikasyon bihakkın görülmeye boy bos. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma henüz oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız vakit uygulamanın puanının ve indirilme rasyoının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında bihakkın adamakıllı bir iş çıfamilyap insanlara en eksiksiz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir