valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada taraf almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) sahne içre kırmızıışveriş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş muktedir olmak derunin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş muktedir olmak o derece kolay değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden işlem binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda henüz bir araba tabanca gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu henüz iyi oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere taraf verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içerisinde taraf vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada taraf vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gharabelik ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte sahne binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin temelli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her hengâm bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda taraf vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef koparmak yahut bir nesneyi nişan koparmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak binalması valörına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir